Інженерно-технічні засоби охорони об’єктів — це не тільки охоронна сигналізація

Системы охранной сигнализацииСтатистика останніх років свідчить про збільшення числа пограбувань, скоєних у заміських будинках. Не дивно, зазвичай заміський котедж використовується влітку, а взимку його власники живуть в міських квартирах. Будинок в цей момент як ніколи вразливий, пробратися в нього не складе труднощів. Деякі скаржаться, що їх дачі розкрадають кожної зими. З цим, безсумнівно, потрібно боротися. В цьому Вам допоможуть системи охоронного устаткування ІНТЕГРАЛ. Але ми хочемо звернути Вашу увагу також на інші важливі чинники безпеки вашого дому. Її можна забезпечити двома основними шляхами: за допомогою фізичної охорони або інженерно-технічними засобами. Останні включають в себе архитектурно-будівельні запобіжники (такі як паркан, розташування будинку, вікон, рослинності), відеоспостереження і охоронну сигналізацію.

Якщо охорона Вашого котеджу забезпечується інженерно-технічними засобами, то на об’єкті створюються різні системи, покликані захищати від проникнення небажаних осіб на вашу ділянку. Щоб забезпечити даний вид захисту, до різних елементів системи безпеки потрібно ставитися дуже ретельно.

Одним з найважливіших елементів системи є паркан. Він обов’язково повинен відрізнятися високим ступенем надійності, добре захищати внутрішні приміщення і мати приємний зовнішній вигляд. У паркані найкраще створювати мінімальну кількість входів і виходів, це зробить охорону котеджу більш надійною.

На паркані можуть бути встановлені додаткові засоби захисту периметра, такі як колючий дріт, а також різні датчики руху, що реагують на появу небажаних гостей на ділянці. Найкращим варіантом буде установка системи відеоспостереження. Це дозволить отримати більш точну інформацію про різні інциденти.

Саме розташування будинку також позначається на безпеці. Краще не розташовувати будинок в низинних місцях, так як вони легко проглядаються. Крім того, периметр уздовж огорожі повинен бути очищений від різних предметів і заростей, які тільки полегшують проникнення зловмисників. Прилеглі до котеджу території також слід в темний час доби добре висвітлити. По можливості освітленою потрібно зробити максимальну площу.Вхідні двері повинні бути надійними, найкраще металевими. На дверях повинно бути кілька запірних механізмів.

На рівні першого поверху також потрібно захистити і вікна, кращим варіантом буде установка решіток. Також на внутрішній стороні вікна повинні бути жалюзі або хоча б штори, що захищають від спостереження за тим, що відбувається в котеджі.

У будь-якому випадку перед тим, як визначити, яке обладнання вам підійде для Вашого заміського будинку, зверніться до нашого офісу, де Вам зможуть підібрати найкращій варіант і допомогти з його реалізацією.

Ознакомьтесь с продукцией "Интеграл": охранная сигнализация для дома и квартиры

Поделитесь сообщением

Контактная форма

Наши контакты
Позвоните нам по телефонам или оставить сообщение, заполнив контактную форму:
Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш e-mail (обов’язково)

Тема

Текст повідомлення