Вітчизнянна компания «Інтеграл Дніпро» запрошує на виставку «Безпека-2018» у Києві

intGE Вітчизняний виробник систем охоронної сигналізації «Інтеграл Дніпро» запрошує користувачів своєї продукції та усіх зацікавлених у найновітніших системах охорони на найважливішу подію року галузі технічних засобів безпеки в Україні — на виставку «Безпека – 2018». Виставка відбудеться у Киеві з 23 по 26 жовтня у Виставковому центрі ««КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2-Б). Відвідувачі виставки зможуть відвідати стенд з продукцією «Інтеграл Дніпро», ознайомитись з новою продукцією, зустрітись з керівництвом кампанії та технічними спеціалістами. «Інтеграл Дніпро» на виставці представить свою нову продукцію, зокрема:

- Бюджетна лінія приладів Інтеграл GSM на 4 і 8 зони
- Коммуникатор Интеграл MS-05

Продукція «Інтеграл Дніпро» відрізняється надійністю, відповідністю вимогам ринку послуг технічної охорони об’єктів і невисокою ціною. Висока якість і надійність систем охорони «Інтеграл» доведена часом. Досьогодні в усії регіонах успішно працюють прилади, що були встановлені 10 і більше років тому. Сервісна і технічна підтримка дозволяє легко інсталювати обладнання і забезпечити експлуатацію як автономних приладів, так само найскладніших систем пультової охорони.

Скачати прайс-лист

Ви можете зв’язатись з нами по телефонах:
+38 (050) 022-0223
+38 (067) 566-7766
Служба технічної підтримки: +38 (050) 498-4808

Ознакомьтесь с продукцией "Интеграл": охранная сигнализация для дома и квартиры

Коммуникатор Интеграл MS-05, предназначен для организации резервного или основного канала связи охранных панелей DSC Power Series, SATEL CA-6, CA-10, VERSA, JABLOTRON JA-6x с оборудованием пультов централизованного наблюдения «Интеграл», Селена-Spider путем трансляции извещений от охранной панели по GPRS каналу сотовой связи GSM.

Прибор приемно-контрольный охранный «Интеграл-ТК» (тревожная кнопка). Предназначен для передачи на пульт централизованного наблюдения (ПЦН) тревожного извещения о нападении, которое формируется по нажатию кнопки. Также имеется возможность для подключения беспроводных извещателей «Тревожная кнопка» для формирования извещения о нападении на расстоянии от прибора.

Прибор предназначен для применения в охранно-пожарной сигнализации в качестве приемно-контрольного прибора во взаимодействии с системой передачи тревожных извещений «ПТК Интеграл»

инновационное изделие для тех, кто ищет простое решение в организации охраны собственного имущества. Простота установки позволит быстро установить и запрограммировать прибор даже неспециалисту. В дальнейшем изделие будет уведомлять вас о всех событиях, происходящих на вашем объекте, с помощью смс и голосовых звонков на мобильный телефон

Поделитесь сообщением

Контактная форма

Наши контакты
Позвоните нам по телефонам или оставить сообщение, заполнив контактную форму:
Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш e-mail (обов’язково)

Тема

Текст повідомлення